MDP1603470RGD04
VISHAY
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st70337330
Date Code:439
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | DIP |
| Circuit Type | Isolated |
| Depth | 7.87 mm |
| Height | 3.05 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lead Pitch | 2.54 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Circuits | 8 |
| Number of Elements | 8 |
| Number of Pins | 16 |
| Number of Resistors | 8 |
| Number of Terminals | 16 |
| Power Per Element | 250 mW |
| Power Rating | 1.92 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 470 Ω |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Terminal Pitch | 2.54 mm |
| Termination | Pin |
| Tolerance | 2 % |
| Voltage Rating | 100 V |
| Voltage Rating (DC) | 100 V |
| Weight | 1.5 g |
| Width | 7.87 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 25
MOQ:25
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 25 - 249 | $8.919 |
| 250 - 1,249 | $8.882 |
| 1,250 - 2,499 | $8.808 |
| 2,500 - 12,499 | $8.752 |
| 12,500 - 24,999 | $8.724 |
| 25,000 - 49,999 | $8.714 |
| 50,000 - | $8.70 |
| - | - |



