TXN 35-105
TRACO POWER
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st68178325
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards AC/DC converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TXN35 (35W) |
| Type | With cover |
| Voltage - Input | 90 ~ 264VAC, 140 ~ 340VDC |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 7A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 35W |
| Efficiency | 82% |
| Operating Temperature Range | -30°C ~ 70°C |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | L3.90" x W3.23" x H1.18" (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm) |
| Approval Agency | CB, CE, cURus, UKCA |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 16
MOQ:4
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4 - 39 | $20.10 |
| 40 - 199 | $19.82 |
| 200 - 399 | $19.259 |
| 400 - 1,999 | $18.885 |
| 2,000 - 3,999 | $18.839 |
| 4,000 - 7,999 | $18.811 |
| 8,000 - 15,999 | $18.755 |
| 16,000 - | $18.726 |



