LTC2246IUH#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st68153608
Date Code:2013
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | QFN |
| Integral Nonlinearity (INL) | 4 LSB |
| Interface | Parallel |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Power Dissipation | 90 mW |
| Max Supply Voltage | 3.4 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 25 mA |
| Number of Bits | 14 |
| Number of Converters | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 32 |
| Operating Supply Voltage | 3 V |
| Polarity | Bipolar |
| Power Dissipation | 90 mW |
| REACH SVHC | No |
| Resolution | 1.75 B |
| Sampling Rate | 25 Msps |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Supply Type | Single |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 82
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 2 | $20.751 |
| 3 - 3 | $16.715 |
| 4 - 4 | $16.211 |
| 5 - 8 | $15.908 |
| 9 - 9 | $15.37 |
| 10 - 19 | $15.303 |
| 20 - 29 | $15.00 |
| 30 - | $14.899 |



