LTM8055EY#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st68153605
Date Code:2021
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | BGA |
| Efficiency | 97.5 % |
| Features | OTP |
| Height | 5.12 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 36 V |
| Max Junction Temperature (Tj) | 125 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 8.5 A |
| Max Supply Voltage | 36 V |
| Min Input Voltage | 5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 121 |
| Output Current | 8.5 A |
| Output Voltage | 1.2 V |
| Schedule B | 8542390000 |
| Topology | Buck-Boost |
| Voltage - Output 1 | 36 V |
| Width | 14.986 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 2 | $33.474 |
| 3 - 3 | $29.439 |
| 4 - 4 | $28.935 |
| 5 - 8 | $28.632 |
| 9 - 9 | $28.094 |
| 10 - 19 | $28.027 |
| 20 - 29 | $27.724 |
| 30 - | $27.623 |



