LTM4614EV#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st68153603
Date Code:2017
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | LGA |
| Efficiency | 95 % |
| Height | 2.794 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 4 A |
| Max Output Voltage | 5 V |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Input Voltage | 2.375 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 800 mV |
| Min Supply Voltage | 2.375 V |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Outputs | 2 |
| Number of Pins | 144 |
| Operating Supply Current | 20 mA |
| Output Current | 4 A |
| Output Voltage | 5 V |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Switching Frequency | 1.25 MHz |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output 1 | 5 V |
| Voltage - Output 2 | 5 V |
| Width | 14.986 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 2 | $24.24 |
| 3 - 3 | $20.205 |
| 4 - 4 | $19.70 |
| 5 - 8 | $19.398 |
| 9 - 9 | $18.86 |
| 10 - 19 | $18.792 |
| 20 - 29 | $18.49 |
| 30 - | $18.389 |



