LT3015EMSE#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st68153330
Date Code:N/A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | MSOP |
| Dropout Voltage | 310 mV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | -1.8 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Voltage | -1.22 V |
| Min Current Limit | 1.7 A |
| Min Input Voltage | -30 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | -29.3 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 12 |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Supply Current | 1.1 mA |
| Output Current | 1.5 A |
| Output Voltage | -29.5 V |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 65 dB |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 6
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 2 | $16.451 |
| 3 - 3 | $12.416 |
| 4 - 4 | $11.911 |
| 5 - 8 | $11.608 |
| 9 - 9 | $11.07 |
| 10 - 19 | $11.003 |
| 20 - 29 | $10.70 |
| 30 - | $10.60 |



