LT1763CDE#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
原產國:TH
Management ID:st68153315
Date Code:2019
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | DFN |
| Dropout Voltage | 300 mV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 5 days ago) |
| Max Input Voltage | 20 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Voltage | 20 V |
| Min Current Limit | 520 mA |
| Min Input Voltage | 1.8 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 1.22 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 12 |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Supply Current | 30 µA |
| Output Current | 500 mA |
| Output Voltage | 20 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Polarity | Positive |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 65 dB |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 248
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $4.495 |
| 5 - 9 | $3.894 |
| 10 - 29 | $3.289 |
| 30 - 49 | $2.885 |
| 50 - 99 | $2.804 |
| 100 - 199 | $2.744 |
| 200 - 299 | $2.714 |
| 300 - | $2.704 |



