LTC6090CS8E-5#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
原產國:MY
Management ID:st68153291
Date Code:2023+
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Voltage - Input Offset | 330 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 140 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 9.5 V |
| Current - Input Bias | 3 pA |
| Current - Output / Channel | 90 mA |
| Current - Supply | 2.8 mA |
| Gain Bandwidth Product | 24 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 37 V/μs |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ +70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SOIC (0.154"/3.90mmW) Exposed Pad |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 78
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $12.40 |
| 5 - 9 | $8.614 |
| 10 - 29 | $8.008 |
| 30 - 49 | $7.605 |
| 50 - 59 | $7.524 |
| 60 - 99 | $7.504 |
| 100 - 199 | $7.464 |
| 200 - | $7.433 |




