LTC3605EUF#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st68153290
Date Code:2021+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Power regulators -DC/DC switching controllers |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Voltage - Input | 4 ~ 15 V |
| Voltage - Output | 600m ~ 14.85V |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 150°C |
| Applications | For Automotive |
| Automotive | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | QFN 24pin(W/EP) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 144
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 2 | $18.031 |
| 3 - 3 | $13.995 |
| 4 - 4 | $13.491 |
| 5 - 8 | $13.188 |
| 9 - 9 | $12.65 |
| 10 - 19 | $12.583 |
| 20 - 29 | $12.28 |
| 30 - | $12.179 |



