CRS04(T5L,TEMQ)
TOSHIBA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st68149794
Date Code:20+
商品說明
| Element Configuration | Single |
| Forward Voltage | 490 mV |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Peak Non-Repetitive Surge Current | 20 A |
| Radiation Hardening | No |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,739
MOQ:1,739
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,739 - 17,389 | $0.322 |
| 17,390 - 86,949 | $0.32 |
| 86,950 - 173,899 | $0.319 |
| 173,900 - | $0.319 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



