LT3479EFE#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st68149644
Date Code:22+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Efficiency | 89 % |
| Height | 1.1 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Duty Cycle | 93 % |
| Max Junction Temperature (Tj) | 125 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 24 V |
| Min Input Voltage | 2.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.5 V |
| Nominal Supply Current | 5 mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 16 |
| Output Current | 3 A |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 42 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Switching Frequency | 3.5 MHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 3,590
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $18.421 |
| 1,000 - 4,999 | $18.393 |
| 5,000 - | $18.371 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



