LT3086ER#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st68149641
Date Code:22+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | TO-263-8 |
| Dropout Voltage | 330 mV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Input Voltage | 40 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Voltage | 32 V |
| Min Input Voltage | 1.4 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 400 mV |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Pins | 7 |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Current | 2.1 A |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 32 V |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | No |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 982
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $18.978 |
| 1,000 - 4,999 | $18.95 |
| 5,000 - | $18.927 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



