LTC4415EMSE#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st68140553
Date Code:20+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs OR controller/ideal diodes |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Series | PowerPath? |
| Type | Source Selector Switch |
| FET Type | P-Channel |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 5.5V |
| Current - Output (Max) | 4.0A |
| Current - Supply | 44 μA |
| Ratio - Input:Output | 2:02 |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Product Overview | IC OR CTRLR SRC SELECT 16MSOP |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Battery Backup/High Current Switch |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-MSOP-EP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,397
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $13.373 |
| 1,000 - 4,999 | $13.345 |
| 5,000 - | $13.323 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



