LTC4413EDD-1#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st68140551
Date Code:24+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Current | 2.6 A |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 10 |
| Operating Supply Current | 40 µA |
| Packaging | Tape and Reel |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8542310000, 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Turn-Off Delay Time | 2 µs |
| Turn-On Delay Time | 11 µs |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,500
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $7.117 |
| 1,000 - 4,999 | $7.089 |
| 5,000 - 9,999 | $7.08 |
| 10,000 - 49,999 | $7.072 |
| 50,000 - | $7.062 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



