LTC4355IDE#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st68140519
Date Code:22+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs OR controller/ideal diodes |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Type | N+1 Oring Controller |
| FET Type | N-Channel |
| Voltage - Supply | 48V/-48V |
| Current - Supply | 2 mA |
| Ratio - Input:Output | 2:01 |
| Delay Time - OFF | 300 ns |
| Internal Switch(s) | No |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Applications | 48V Power Distribution Systems/Advanced TcaR Systems |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 14-DFN(4x3) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,000
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $17.547 |
| 1,000 - 4,999 | $17.519 |
| 5,000 - | $17.497 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



