LTC3260EDE#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st68140426
Date Code:22+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | DFN |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Input Voltage | 32 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 100 mA |
| Max Supply Voltage | 32 V |
| Min Input Voltage | 4.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Number of Outputs | 3 |
| Number of Pins | 14 |
| Operating Supply Current | 100 µA |
| Packaging | Tape and Reel |
| Switching Frequency | 500 kHz |
| Topology | Charge Pump |
| Voltage - Output 1 | -30.1 V |
| Voltage - Output 2 | 32 V |
| Voltage - Output 3 | -32 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 11,077
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $15.52 |
| 1,000 - 4,999 | $15.492 |
| 5,000 - | $15.469 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



