LT3090IMSE#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st68140345
Date Code:22+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | MSOP |
| Dropout Voltage | 300 mV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Input Voltage | -1.5 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Voltage | 0 V |
| Min Input Voltage | -36 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | -32 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 12 |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Current | 600 mA |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | -32 V |
| Output Voltage Accuracy | 1 % |
| Polarity | Negative |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 880
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $13.771 |
| 1,000 - 4,999 | $13.743 |
| 5,000 - | $13.72 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



