LT1160CS#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st68140287
Date Code:22+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Fall Time | 140 ns |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Output Current | 1.5 A |
| Max Supply Voltage | 15 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 10 V |
| Number of Drivers | 2 |
| Number of Outputs | 2 |
| Number of Pins | 14 |
| Operating Supply Voltage | 12 V |
| Output Current | 1.5 A |
| Output Voltage | 11.3 V |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Rise Time | 200 ns |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Turn-Off Delay Time | 600 ns |
| Turn-On Delay Time | 500 ns |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,374
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $31.262 |
| 1,000 - | $31.211 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



