AD7608BSTZ-RL
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st68140196
Date Code:25+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs ADC/DAC specific usage |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Type | Data Acquisition System (DAS)/ADC |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 5.25V/4.75V ~ 5.25V |
| Voltage Supply Source | Analog and Digital |
| Sampling Rate (Per Second) | 200k |
| Number of Channels | 8 |
| Data Interface | SPI/DSP |
| Resolution (Bits) | 18 b |
| Product Overview | IC DAS/ADC 18BIT 200K 64LQFP |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 64-LQFP(10x10) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,000
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $55.44 |
| 1,000 - | $55.385 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



