NLC453232T-220K-PF
TDK

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st68122493
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | NLC |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 370mA |
| Inductance | 22 µH |
| Inductance Frequency - Test | 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant | 18MHz |
| Q @ Freq | 10 @ 2.52MHz |
| DC Resistance (DCR) | 900mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1812 |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.126"W(4.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.134" (3.40mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 47
MOQ:47
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 47 - 469 | $1.97 |
| 470 - 2,349 | $1.963 |
| 2,350 - 4,699 | $1.907 |
| 4,700 - 23,499 | $1.879 |
| 23,500 - 46,999 | $1.869 |
| 47,000 - 93,999 | $1.863 |
| 94,000 - 187,999 | $1.853 |
| 188,000 - | $1.851 |



