0456025.ER
LITTELFUSE

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st68122361
Date Code:20
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | PSE, cULus |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 25 A |
| Depth | 3.12 mm |
| Height | 3.1242 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Resistance | 1.92 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 72 V |
| Width | 3.12 mm |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 250
MOQ:9
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 9 - 89 | $11.057 |
| 90 - 449 | $10.995 |
| 450 - 899 | $10.622 |
| 900 - 4,499 | $10.547 |
| 4,500 - 8,999 | $10.497 |
| 9,000 - 17,999 | $10.463 |
| 18,000 - 35,999 | $10.447 |
| 36,000 - | $10.436 |



