CCF1N5TTE
KOA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st68036834
Date Code:23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Current Rating | 5 A |
| Depth | 2.5 mm |
| Height | 2.7 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 60 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 20
MOQ:20
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 20 - 199 | $0.931 |
| 200 - 999 | $0.763 |
| 1,000 - 1,999 | $0.707 |
| 2,000 - 9,999 | $0.679 |
| 10,000 - 19,999 | $0.669 |
| 20,000 - 39,999 | $0.662 |
| 40,000 - 79,999 | $0.656 |
| 80,000 - | $0.654 |



