5-2301995-4
TE CONNECTIVITY
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st68028844
Date Code:N/A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Contact Finish Thickness - Mating | 760 nm |
| Contact Material | Gold, Nickel |
| Contact Plating | Gold |
| Height | 17.15 mm |
| Housing Color | Black |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Positions | 8 |
| Number of Positions Loaded | 8 |
| Orientation | Vertical |
| Schedule B | 8536694040, 8536694040|8536694040, 8536694040|8536694040|8536694040, 8536694040|8536694040|8536694040|8536694040 |
| Sealable | No |
| Shielding | Yes |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,450
MOQ:50
SPQ:50
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 50 - 499 | $9.126 |
| 500 - 2,499 | $9.07 |
| 2,500 - 4,999 | $9.042 |
| 5,000 - 24,999 | $9.033 |
| 25,000 - | $9.017 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



