39-01-2221
MOLEX
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st68028484
Date Code:N/A
文件
商品說明
| China RoHS | Compliant |
| Color | Natural |
| Connector Type | Male Pin, Pin, Plug, Power, Rectangular |
| Contact Gender | Male |
| Contact Resistance | 10 mΩ |
| Country of Origin | US |
| Depth | 23.9 mm |
| Fastening Type | Ramp |
| Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Gender | Male |
| Housing Color | Natural |
| Housing Material | Nylon |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 4.2 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 5 years ago) |
| Material | Nylon |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 600 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 600.6 kV |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Panel, Snap-In |
| Number of Contacts | 22 |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Poles | 22 |
| Number of Positions | 22 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Straight |
| Packaging | Bulk |
| Pitch | 4.2 mm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Row Spacing | 4.191 mm |
| Termination | Crimp |
| Voltage Rating | 600 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 11.6 mm |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 3
MOQ:3
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $50.176 |
| 30 - 149 | $49.71 |
| 150 - 299 | $49.43 |
| 300 - 1,499 | $48.87 |
| 1,500 - 2,999 | $48.59 |
| 3,000 - 5,999 | $48.497 |
| 6,000 - 11,999 | $48.422 |
| 12,000 - | $48.366 |




