1-480424-0
TE CONNECTIVITY
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st68027754
Date Code:N/A
文件
商品說明
| Color | Natural |
| Connector System | Wire-to-Wire |
| Contact Resistance | 4 mΩ |
| Contact Retention | Without |
| Contact Style | Socket |
| Current Rating | 15 A |
| Gender | Female |
| Housing Color | Natural |
| Housing Material | Nylon |
| Insulation Resistance | 500 MΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Material | Nylon |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Circuits | 4 |
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Pins | 4 |
| Number of Positions | 4 |
| Number of Rows | 1 |
| Operating Supply Voltage | 250 V |
| Packaging | Box |
| Schedule B | 8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|8538907080|85 |
| Sealable | No |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 4,598
MOQ:461
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 461 - 4,609 | $0.328 |
| 4,610 - 23,049 | $0.327 |
| 23,050 - 46,099 | $0.322 |
| 46,100 - 230,499 | $0.317 |
| 230,500 - 460,999 | $0.316 |
| 461,000 - | $0.316 |
| - | - |
| - | - |




