R5F104AAASP#30
RENESAS
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st68027126
Date Code:2021+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | LSSOP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RL78 |
| Data Bus Width | 16 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Part Family | RL78 |
| Flash Memory Size | 4 kB, 16 kB |
| Frequency | 32 MHz |
| Height | 1.4 mm |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | LAST TIME BUY (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Frequency | 32 MHz |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Min Input Voltage | 1.6 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 30 |
| Part Group | RL78/G14 |
| Pitch | 650 µm |
| RAM Size | 2.5 kB |
| Part Series | RL78/G1x |
| Width | 6.1 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,203
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $3.782 |
| 5 - 9 | $3.446 |
| 10 - 29 | $2.852 |
| 30 - 49 | $2.456 |
| 50 - 99 | $2.377 |
| 100 - 199 | $2.317 |
| 200 - 299 | $2.288 |
| 300 - | $2.278 |



