R5F100PKGFB#10
RENESAS
RoHS狀況:RoHS2
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st68025392
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Case/Package | LFQFP |
| Core Architecture | RL78 |
| Data Bus Width | 16 b |
| Flash Memory Size | 384 kB |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | I2C, SPI, UART |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Min Input Voltage | 2.4 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 100 |
| RAM Size | 24 kB |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 9,720
MOQ:720
SPQ:720
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 720 - 7,199 | $4.173 |
| 7,200 - | $4.165 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



