R5F10368ASP#55
RENESAS
RoHS狀況:RoHS2
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st68025382
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | LSSOP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RL78 |
| Data Bus Width | 16 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Part Family | RL78 |
| Flash Memory Size | 8 kB |
| Frequency | 24 MHz |
| Height | 1.45 mm |
| Interface | I2C, SPI, UART |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Max Frequency | 24 MHz |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Min Input Voltage | 1.8 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 20 |
| Part Group | RL78/G12 |
| Pitch | 650 µm |
| RAM Size | 768 B |
| Part Series | RL78/G1x |
| Width | 4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 30,000
MOQ:4,000
SPQ:4,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,000 - 39,999 | $1.41 |
| 40,000 - | $1.408 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



