ECQV1H105JL3
PANASONIC
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st68021255
Date Code:15+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 1 µF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 8 mm |
| Dielectric | PET |
| Dielectric Material | Polyester |
| Height | 11 mm |
| Height - Seated (Max) | 11.9888 mm |
| Lead Diameter | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 20 mm |
| Lead Pitch | 5 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Packaging | Tape & Box (TB) |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 8.001 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 14,359
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.636 |
| 10,000 - | $1.632 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



