LMZ14203TZ-ADJ/NOPB
Texas Instruments
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st68018873
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Depth | 9.85 mm |
| Efficiency | 90 % |
| Features | UVLO |
| Height | 4.8 mm |
| Isolation | Non-Isolated |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Input Voltage | 42 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 3 A |
| Max Output Voltage | 6 V |
| Max Power Dissipation | 18 W |
| Min Input Voltage | 6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 800 mV |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Input Voltage | 24 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 7 |
| Output Current | 3 A |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 6 V |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000 |
| Switching Frequency | 1 MHz |
| Thickness | 4.57 mm |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output 1 | 6 V |
| Width | 9.85 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 274
MOQ:4
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4 - 4 | $20.50 |
| 5 - 24 | $15.442 |
| 25 - 55 | $12.673 |
| 56 - 118 | $11.596 |
| 119 - 247 | $11.067 |
| 248 - | $10.373 |
| - | - |
| - | - |



