HF70ACC635050-T
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Filters Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | TDK |
| Series | ACC |
| Impedance per frequency | 500 Ohms@100MHz |
| Rated current | 3 A |
| DC resistance (DCR) | 40 mOhms(Max) |
| Filter Type | Differential Mode - Single |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 5.04 mm(0.198inch) |
| Size / Dimension | 0.252inch(L)x0.197inch(W)(6.40mmx5.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 167
MOQ:110
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 110 - | $0.672 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



