RK73B1ETTP123J
KOA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st68016849
Date Code:2019
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case Code (Imperial) | 0402 |
| Case Code (Metric) | 1005 |
| Composition | Thick Film |
| Depth | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 63 mW |
| Resistance | 12 kΩ |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|85 |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 29,587
MOQ:29,587
SPQ:10,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 29,587 - 295,869 | $0.003 |
| 295,870 - 1,479,349 | $0.003 |
| 1,479,350 - 2,958,699 | $0.003 |
| 2,958,700 - | $0.003 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



