NFZ32BW9R8HN11L
MURATA

RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st68016833
Date Code:N/A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Filters Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | MURATA |
| Number of Circuits | 1 |
| Rated current | 2.1 A |
| DC resistance (DCR) | 63.6 mOhms |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | 3225 |
| Height (Max) | 1.55 mm(0.061inch) |
| Size / Dimension | 3.2x2.5mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 10,520
MOQ:500
SPQ:500
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $0.178 |
| 5,000 - 24,999 | $0.172 |
| 25,000 - 49,999 | $0.168 |
| 50,000 - 249,999 | $0.167 |
| 250,000 - 499,999 | $0.167 |
| 500,000 - | $0.167 |
| - | - |
| - | - |



