GRM21BR71H224KA01L
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st68016815
Date Code:N/A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 0.22 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,397
MOQ:1,397
SPQ:1,397
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,397 - 13,969 | $0.045 |
| 13,970 - 69,849 | $0.042 |
| 69,850 - 139,699 | $0.041 |
| 139,700 - 698,499 | $0.041 |
| 698,500 - 1,396,999 | $0.041 |
| 1,397,000 - 2,793,999 | $0.041 |
| 2,794,000 - | $0.041 |
| - | - |



