DFEG12060D-470M=P3
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st68016772
Date Code:2021
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DFEG12060D |
| Type | Wirewound |
| Current - Saturation (Isat) | 3A |
| Inductance | 47 µH |
| DC Resistance (DCR) | 79 mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Automotive | Yes |
| Size / Dimension | 13.0x12.6mm |
| Height - Seated (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| Material - Core | Metal Alloy |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 495
MOQ:200
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 200 - 1,999 | $0.898 |
| 2,000 - 9,999 | $0.888 |
| 10,000 - 19,999 | $0.881 |
| 20,000 - 99,999 | $0.875 |
| 100,000 - 199,999 | $0.872 |
| 200,000 - 399,999 | $0.871 |
| 400,000 - | $0.87 |
| - | - |



