RSAL-2002W
TDK-LAMBDA
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st68013463
Date Code:2015+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CSA, EN, UL |
| Current | 2 A |
| Current Rating | 2 A |
| DC Resistance (DCR) | 250 mΩ |
| Frequency | 60 Hz |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 1 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Max Current Rating | 2 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount , Flanges |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | Wire Leads |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Weight | 61.000009 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 475
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $7.064 |
| 5 - 9 | $4.682 |
| 10 - 29 | $4.023 |
| 30 - 49 | $3.584 |
| 50 - 59 | $3.496 |
| 60 - 99 | $3.474 |
| 100 - 199 | $3.43 |
| 200 - | $3.397 |



