LTC3413IFE#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st68010708
Date Code:21+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | TSSOP |
| Efficiency | 90 % |
| Height | 950 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Voltage | 500 mV |
| Min Input Voltage | 2.25 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 700 mV |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 16 |
| Output Current | 3 A |
| Output Type | Adjustable, Fixed |
| Output Voltage | 5.5 V |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Switching Frequency | 2 MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Width | 2.74 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,090
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $17.547 |
| 1,000 - 4,999 | $17.519 |
| 5,000 - | $17.497 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



