LTC1624CS8#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st68010653
Date Code:21+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Power regulators -DC/DC switching controllers |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| 電圧 - 入力 | 3.5~36 V |
| 電圧 - 出力 | 1.19~34.2V |
| 出力数 | 1 |
| 使用温度範囲 | -40°C~125°C |
| 取り付けタイプ | 面実装 |
| デバイスパッケージ | SOIC 8pin(N) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,459
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $21.92 |
| 1,000 - 4,999 | $21.892 |
| 5,000 - | $21.869 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



