LT3436EFE#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st68010514
Date Code:23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Power regulators -DC/DC switching controllers |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Voltage - Input | 3 ~ 25 V |
| Voltage - Output | 1.2 ~ 34V |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | TSSOP 16pin (W/EP) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,043
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $23.908 |
| 1,000 - 4,999 | $23.88 |
| 5,000 - | $23.853 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



