3SK293(TE85L,F)
TOSHIBA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st68010354
Date Code:24+
文件
商品說明
| Case/Package | SOT-343 |
| Continuous Drain Current (ID) | 30 mA |
| Current Rating | 30 mA |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 12.5 V |
| Frequency | 800 MHz |
| Gain | 22 dB |
| Gate to Source Voltage (Vgs) | 8 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 100 mW |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Noise Figure | 2.5 dB |
| Number of Pins | 4 |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Test Current | 10 mA |
| Test Voltage | 6 V |
| Voltage Rating | 12.5 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 30,000
MOQ:3,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.28 |
| 30,000 - 149,999 | $0.279 |
| 150,000 - 299,999 | $0.279 |
| 300,000 - | $0.279 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




