2SK3475(TE12L,F)
TOSHIBA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st68010351
Date Code:24+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | SC |
| Continuous Drain Current (ID) | 1 A |
| Current Rating | 1 A |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 20 V |
| Frequency | 520 MHz |
| Gain | 14.9 dB |
| Gate to Source Voltage (Vgs) | 10 V |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Output Power | 630 mW |
| Max Power Dissipation | 3 W |
| Min Operating Temperature | -45 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 4 |
| Output Power | 630 mW |
| Packaging | Tape and Reel |
| Test Current | 50 mA |
| Test Voltage | 7.2 V |
| Voltage Rating | 20 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 80,000
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.477 |
| 10,000 - | $1.472 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



