YC124-JR-0747RL
YAGEO
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67953197
Date Code:09+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 0402 |
| Case Code (Imperial) | 0402 |
| Case Code (Metric) | 1005 |
| Circuit Type | Isolated |
| Depth | 1 mm |
| Height | 558.8 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 4 |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Elements | 4 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Resistors | 4 |
| Number of Terminals | 8 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Dissipation | 62.5 mW |
| Power Per Element | 62.5 mW |
| Power Rating | 62.5 mW |
| Resistance | 47 Ω |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Terminal Pitch | 500 µm |
| Termination | Convex |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (AC) | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Working Voltage | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,400
MOQ:1,400
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,400 - 13,999 | $0.037 |
| 14,000 - 69,999 | $0.035 |
| 70,000 - 139,999 | $0.034 |
| 140,000 - 699,999 | $0.034 |
| 700,000 - 1,399,999 | $0.034 |
| 1,400,000 - 2,799,999 | $0.034 |
| 2,800,000 - 5,599,999 | $0.033 |
| 5,600,000 - | $0.033 |



