TPS3808G18DBVR
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67950629
Date Code:25+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Supervisors |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Number of monitor voltages | 1 |
| Output | Open Drain Or Open Collector |
| Reset | Active Low |
| Reset timeout | Programmable |
| Supply Voltage | 6.5V |
| Voltage - Threshold | 1.67V |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C(TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SOT-23-6 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3,789
MOQ:2,500
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,500 - 24,999 | $0.533 |
| 25,000 - 124,999 | $0.532 |
| 125,000 - 249,999 | $0.531 |
| 250,000 - | $0.531 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



