TPS23750PWPR
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67950414
Date Code:21+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs PoE(Power over Ethernet) controller |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | Controller (PD)/DC/DC |
| Voltage - Supply | 0V ~ 67V |
| Current - Supply | 2 mA |
| Power - Max | 12.95 W |
| Number of Channels | 1 |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Product Overview | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 20HTSSOP |
| Standards | 802.3af(PoE) |
| Auxiliary Sense | No |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 20-HTSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 18,780
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.194 |
| 10,000 - | $1.19 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



