TMS320VC5402ZGU100
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67949595
Date Code:12+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs DSP |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | C54x |
| Type | Fixed point |
| Voltage - I/O | 3.30 V |
| Voltage - Core | 1.80 V |
| Interface | Host interface/McBSP |
| On-Chip RAM | 32kB |
| Clock Rate | 100MHz |
| Non-Volatile Memory | ROM(8kB) |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +100°C(TC) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 144-BGA Microstar (12x12) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 150
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $189.911 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



