TMA84S-L
SANKEN
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67949418
Date Code:14+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Discrete semiconductors TRIACs |
| Manufacturer | SANKEN |
| Triac Type | Standard |
| Voltage - Off State | 400 V |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.5 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 8.0A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 30 mA |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 80A/84A |
| Configuration | Single |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C(TJ) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | TO-220F |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 5,347
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.269 |
| 10,000 - | $1.265 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



