TLV320ADC3101IRGER
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67949103
Date Code:24+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs ADC/DAC specific usage |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | ADC/Audio |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 1.95V/2.6V ~ 3.6V |
| Voltage Supply Source | Analog and Digital |
| Sampling Rate (Per Second) | 96K |
| Number of Channels | 3 |
| Data Interface | DSP/I2S |
| Resolution (Bits) | 24 b |
| Product Overview | IC ADC/AUDIO 24BIT 96K 24VQFN |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Catalog |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Device Package | 24-VQFN(4x4) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 9,000
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - | $15.493 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



