TLV2186IDR
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67948948
Date Code:22+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | Zero-Drift |
| Amplifier Type | Zero Drift |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Voltage - Input Offset | 10 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 24 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.5 V |
| Current - Input Bias | 100 pA |
| Current - Output / Channel | 20 mA |
| Current - Supply | 90 μA |
| Gain Bandwidth Product | 750 kHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Slew Rate | 0.35 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 22,500
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.917 |
| 10,000 - 49,999 | $0.913 |
| 50,000 - | $0.912 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



