TLE2425CDR
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67948221
Date Code:22+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | SOIC |
| Height | 1.75 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 3 days ago) |
| Max Input Voltage | 40 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 80 mA |
| Max Output Voltage | 2.5 V |
| Min Input Voltage | 4 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Min Output Voltage | 2.5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Output Current | 20 mA |
| Output Type | Fixed |
| Output Voltage | 2.5 V |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| Reference Type | Fixed, Ground Reference (Virtual) |
| Schedule B | 8542330000, 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Temperature Coefficient | 20 ppm/°C |
| Thickness | 1.58 mm |
| Tolerance | 0.8 % |
| Weight | 75.891673 mg |
| Width | 3.91 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,500
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $379.56 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



