TLE2062CP
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67948199
Date Code:11+
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Amplifier Type | J-FET |
| Voltage - Input Offset | 900 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 7 V |
| Current - Input Bias | 4 pA |
| Current - Output / Channel | 80 mA |
| Current - Supply | 625 μA(x2Channel) |
| Gain Bandwidth Product | 2 MHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Slew Rate | 3.4 V/μs |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ +70°C(TA) |
| Applications | Catalogue |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 8-DIP(0.300"/7.62mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,777
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - | $19.053 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




